O2 pomůže s opětovným rozjezdem drobným podnikatelům

Operátor O2 startuje 1. června s kampaní cílenou na drobné podnikatele a živnostníky, kteří byli nejvíce zasaženi aktuální krizí a v mnoha případech jim hrozí faktický konec podnikání. Všem přihlášeným nabídne nástroje pro lokální kampaně k oživení jejich podnikání, 14 vybraným firmám potom daruje kampaň za milion. Cílem akce je také inspirovat další menší firmy, aby neotálely s modernizací a využíváním technologií.

“Svět se v posledních měsících obrátil vzhůru nohama a lidé museli ze dne na den zůstat doma. Mnohé firmy zavřely své provozovny a začaly bojovat o přežití,” říká Richard Siebenstich, ředitel Komerční divize O2, a dodává: “Modernizace a digitalizace, které jsme leckdy odkládali, proběhly spontánně, a kromě hrozeb s sebou přinesly i spoustu příležitostí. Pro ty, kteří se jich dokázali chopit, to bude znamenat velkou konkurenční výhodu v budoucnu.”

V rámci kampaně, která poběží v červnu a červenci, bude O2 sbírat příběhy lokálních živnostníků. Možnost získat kampaň na míru má přitom jakýkoli podnikatel, který se přihlásí na webu www.davamemilion.cz a podělí se o svůj příběh, jak mu technologie pomáhají. “Hledáme zajímavé firmy nebo živnostníky, kteří se nezalekli přicházející krize, využili moderní technologie a dokázali se s novou situací poprat,” vysvětluje David Daneš, ředitel marketingové komunikace a brandu v O2.

Podnikatelé, mají navíc možnost inzerovat svoje služby zdarma prostřednictvím nástroje Lokální podnikatel, který je součástí O2 výhod. V průběhu června a července jej navíc mohou využít všichni podnikatelé, nemusí být zákazníky O2. ” Pro prvních 100 přihlášených účastníků z řad našich zákazníků máme navíc ještě voucher v hodnotě 1500 korun na kampaň přes market lokátor,” dodává Daneš.

V srpnu vybere odborná porota z každého kraje jednoho podnikatele, jemuž marketingoví experti z O2 Media a kreativní agentura připraví reklamní kampaň na míru.