Generali Česká pojišťovna – 3. ročník soutěže SME EnterPRIZE  – na vítěze čeká až 100 000 Kč

Pojem „udržitelnost“ nabývá v posledních letech na stále větším významu. Udržitelné chování lidí a firem je v dnešní době nezbytností a je potřeba podporovat ty, kteří se chovají zodpovědně.

Generali Česká pojišťovna spustila již třetí ročník prestižní soutěže SME EnterPRIZE. Ta je určena pro podniky a živnostníky, kteří ve svém podnikání myslí na zodpovědný přístup k udržitelné budoucnosti. Na vítěze soutěže čeká nejen odměna až 100 000 Kč, ale také mentoring od organizací CIRAA a INCIEN, které se zabývají udržitelným přístupem.

Letošní třetí ročník přináší významnou novinku oproti předchozím letům. Nově se mohou do soutěže zaregistrovat i podniky do 10 zaměstnanců a živnostníci. Vznikla také nová kategorie „start up“.

Přihlašování probíhá od 17. 1. do 31. 3. 2023 na adrese https://www.generaliceskaprofi.cz/enterprize

Odborná porota vybere 10 nejlepších firem a 5 startupů. Tyto vítězné firmy budou vyhlášeny do konce května roku 2023. Vítězná trojice firem, spolu s nejlepším startupem, budou vyhlášeny v červnu na slavnostním finále v Praze.  Veškeré informace o soutěži na adrese https://www.generaliceskaprofi.cz/enterprize