Uchytí se v realitním obchodě VENDIDO?

VENDIDO je nová aplikace. Vendido je aplikace jedné konkrétní realitní kancelář Vendido je aplikace, která si klade za cíl propojení  a spolupráci realitních zprostředkovatelů „bez rozdílu závodního trička“.

Aplikace by měla propojit makléře a otevřít jim větší prostor k nabídce a úspěšnému prodeji. Skvělá myšlenka asi narazí na neuvěřitelně zakořeněnou nechuť realitních makléřů spolupracovat. Aplikace by měla poskytnout vlastníkům nemovitostí širokou škálu možností  a informací pro jejich výběr  realitního zprostředkovatele, kterého poctí důvěrou a pověří ho prodejem či pronájmem, svého nemovitého majetku. Klienti realitek, natož  samoprodejci, nejsou na takovou svobodu volby odborníka na základě prokazatelných výsledků a dalších skutečností nejsou zvyklí. Ale lepšímu se rychle přivyká. Osobně se mi chce věřit tomu, že Vendido přináší do realitního byznysu cosi alespoň o málo lepšího a my realitní zprostředkovatelé i naši klienti si rychle zvykneme.

Kdo by čekal další (byť drobně vylepšený) inzertní portál, spletl by se. Společnost Chirš realitní kanceláře přináší sofistikovanou možnost nabídnout potencionálnímu kupci to, co se nejvíc blíží jeho potřebám. Vše na základě kvalitní struktury informací a specifických nástrojů jejich vyhodnocování. Stejně tak nabídne klientům možnost výběru „svého makléře“ na základě souboru osobních i pracovních informací.

Jako většinou tahle situace je dobrou i špatnou zprávou. Dobrou zprávou je, že se taková “věc ” vůbec objeví. Špatná je v tom, že s takovou odvážnou novinkou přichází jediná konkrétní realitní společnost.

Konkurence je dnes veliká a kdo chvíli stál……….