Realitní makléř nesmí být pouhým inzerentem. Čekáním na klienta se nic neprodá

„Strmě rostoucí ceny bytů narazily na limity možností kupujících. Většina lidí už na tolik peněz, kolik požadují prodávající, nedosáhne. Neznamená to, že byty nebudou v horizontu deseti let stát zase víc, ale tempo růstu cen už nebude tak horečné.“ Tak komentuje současnou situaci na trhu nemovitostí tisk. Vypadá to, že i u nás přichází doba, kdy označením realitním makléřem se bude moct honosit pouze člověk, který bude opravdu něco znát a umět.  Snad už i díky novému zákonu zmizí z trhu ta horda „makléřů z leknutí“ a realitní makléř se pomalu začne stávat uznávanou a vyhledávanou profesí.

Cest ke skupečně kvalitnímu a vyhledávanému makléřu je asi víc. Já jsem objevil jednu zajímavou možnost z pohledu získávání průběžných znalostí, dovedností i zkušeností. A co víc? Za super cenu! Na školení můžu zajít zadarmo, zkušenosti získat od přítomných kolegů taky bez jakýchkoliv výdajů. Snad jen ty dovednosti budou vyžadovat něco víc. Nejsou to ale peníze, nýbrž můj čas a ochota.

Nemusím platit, na informační „nalejvárnu“ nezapomenu, protože je pravidelně každou středu.  Poradci mi přijdou bez mého přičinění a byznys si časově řídím sám. Paráda. A co mi tedy ještě zbývá zvládnout svými silami a samostatně? Spočítat výdělky a přerovnat zisky! Myslíte, že přeháním? Možná. Ale kdo ví.

A teď ještě o čem je řeč. Keller Williams MC Prague Prime, první otevřené pracoviště v ČR. V Praze na Václavském náměstí 3 je to místo, kde se věci dělají jinak, než je většinovou zvyklostí. Tam je to místo, kde lze diskutovat. Tam je to místo, kde je možné získat odpověď na to, co jste dosud marně hledali třeba u „strýčka Googla“. Tam je to místo, kde se problémy řeší společně. Tam je to místo,kde se člověk může pokusit začít vydělávat. Tam je to místo, kde nikdo (kde sám nechce) nebude sám.

Pojďte se učit, pojďte se zdokonalovat, pojďte začít prodávat a radit. Víte že, často lidi nepotřebují jen prodat či koupit ale nejdřív dobře poradit? A opravdový rwalitní makléř to umí , nabízí a taky dělá.

Tak co vy na to? Kterou středu se přijdete prvně podívat do MC Prague Prime? Já chybím jen z vážných důvodů. Přijďte, já se těším na vaše zážitky zkušenosti, které určitě ve svém působení úspěšně využiji.