Prodej nadstandardně řešeného bytu 3+kk v ulici Nuselská, Praha 4 – Michle

Prodej bytu 3+kk sestávajícího z obývacího pokoje s výstupem na velkou zahradu, prostorné haly, dětského pokoje, velké ložnice se šatnou, koupelnou s vanou, samostatného WC a komory. Jedná se o bydlení s vlastní prostornou zahradou v širším centru Prahy. V interiéru jsou použity kvalitní materiály – dřevěná podlaha v celém bytě, okna jsou hliníková, dveře na zakázku, dýha do obložkové zárubně. V koupelně je podlahové vytápění zajišťované vlastním plynovým kotlem. V bytě je instalovaný alarm, což plně koresponduje s tím, byl také nahrazen běžný standard vybavením řád výše. Namátkou je možné uvést vysoké stropy až do výšky 3,3m, hliníková bezpečností okna, magnetické kontakty v oknech a pohybová čidla pro bezpečnostní systém, stropy jsou vysoce zvukově izolačního materiálu (nejvyšší řada odhlučnění – desky Silentnoard). Terasa s trávou a vysazenými bambusy o výměře 138 m2 pak nadstadardní pojetí podtrhuje.

 

Tento jižním směrem situovaný byt se nachází v nově vystavěném designovém bytovém domu Artdec Michle. Prvky a detaily projektu použité i v celém domě vyrobené na zakázku jsou dílem uměleckého kováře Vítězslava Stoklasy. Jedná se o lokalitu veškerou vybaveností včetně obchodů i kaváren. Nedaleko domu je tramvajová a autobusová zastávka.

 

Cena : 13 950 000 Kč

Součástí ceny nejsou parkovací stání a sklep. Přikoupit lze dvě parkovací stání, jedno zvětšené za 400 000 Kč včetně DPH, druhé standardní za 350 000 Kč včetně DPH. Za poplatek 250 tis. Kč vč. DPH je možné jednotku předělat na 4kk.

https://www.kwpragueprime.cz/reality/prodej-nadstandardne-reseneho-bytu-3-kk-v-ulici-nuselska-praha-4-michle-0101/